TiskEmail
7408_photo_53013

Acana Dog Pacifica 2,27kg

Hodnocení: Nehodnoceno
Cena:
Prodejní cena:480,2 Kč
11

Popis produktu

Acana Pacifica je kompletní, plnohodnotné, vyvážené a biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro dospělé psy všech plemen a stáří. Rozmanitost čerstvých a prvotřídních ryb poskytuje vysoký zdroj stravitelných proteinů.Výtažek z mořského zdroje omega-3 mastných kyselin (EPA, DHA) přispívá k vynikajícímu stavu kůže a nádherné srsti.
Krmivo Acana Pacifica se z 60% vyrábí z ryb. Jsou to snadno stravitelné rybí proteiny, které představují optimální stravu pro vašeho psa. Granule rovněž obsahují Omega-3 (EPA, DHA) z čerstvých ryb. Zcela bez obilovin.

Rybí maso je výjimečně zdravou složkou krmiva s excelentními nutričními vlastnostmi, vysokou biologickou hodnotou. Přirozený nízký obsah tuku, výborný zdroj vitamínů A, D3, skupiny B a minerálních solí jako železo a fosfor. Poskytuje Omega 3 esenciální mastné kyseliny v nejvstřebatelnější formě jako EPA a DHA. Z těchto důvodů má rybí maso důležitý léčebný efekt proti mnoha zánětlivým nemocem a proti " špatnému " cholesterolu LDL. Posiluje imunitní systém, poskytuje ochranu proti nemocem a udržuje kůži zdravou a srst lesklou.
Složení:
Vykostěný losos, moučka z lososího masa, moučka z masa sledě, červenohnědé brambory, hrách, moučka z masa síha, Batata sladké brambory, lososí olej, vojtěška sušená na slunci, vykostěný sleď, vykostěný platýs, přírodní rybí aroma, dýně, listy tuřínu, špenát, rajská jablka, mrkev, jablka, organická chaluha, brusinky, borůvky, bobule jalovce obecného, černý rybíz, kořen čekanky obecné, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, květy heřmánku lékařského, květy levandule, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, plus doplňkové vitamíny a minerály.

Garantovaná analýza:
Protein (min.) - 33%, Tuk (min.) - 18%, Vláknina (max.) - 3%, Vlhkost (max.) - 10%, Vápník (min.) - 1,4%, Fosfor (min.) - 1,1%, Poměry vápník: fosfor - 1.3:1, Omega-6 (min.)/LA (min.) - 2,6%/2,4%, Omega 3 (min.)/EPA (min.)/DHA (min.) - 1,3%/0,9%/0,3%, Omega 6: Omega 3 poměr - 02:01, Glukosamin (min.) - 1000 mg / kg, Chondroitin sulfát (min.) - 1000 mg / kg
Metabolická energie Acana Pacifica je 3750 kcal/kg = 35% energie z bílkovin, 40% z rybího oleje a 25% z ovoce a zeleniny.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

E-shop

Přihlášení

Anketa

Jaké krmivo dáváte svému mazlíčkovi?