TiskEmail
9147_photo_55064

Arden Grange Cat Adult Salmon&Potato 4kg

Hodnocení: Nehodnoceno
Cena:
Prodejní cena:867,9 Kč
15
Výrobce: Arden Grange

Popis produktu

Čerstvý skotský losos jako hlavní surovina - vysoce kvalitní zdroj lehce stravitelných bílkovin, přinášející atraktivní chuť.Vhodné i pro kočky citlivé na potravu - losos je umístěn na samém konci žebříčku hodnotícího sestupně možný vliv potravin na vyvolání potravní alergie.Nízký obsah škrobů - nutričně hodnotná strava jako prevence zdravotních problémů. Vhodné i pro jedince v seniorském věku.Vysoké hladiny omega-kyselin přirozeně obsažených v rybím tuku - dokonalý stav kůže a srsti, u jedinců s předchozími alergickými problémy příznivý vliv na tlumení alergické reakce organismu prostřednictvím antihistaminového efektu.Extrakt z brusinek s desinfekčními účinky v močovém ústrojí, ochrana buněk před oxidativním stresem, předčasným stárnutím.Střední velikost granulek - vyhovuje dospělým jedincům všech plemen.Vyrobeno v souladu s firemní etikou - Arden Grange používá lososí maso pouze od dodavatelů do potravinářského průmyslu.Kalorická hodnota ideální pro udržení hmotnosti, pokrývá potřebu všech živin, vitamínů a minerálů.


SloženíČerstvý losos min.26%, brambory, sušená vejce, řepná dužnina, rybí moučka, sušené pivovarské kvasnice, rybí tuk, celulóza, minerály včetně chelátů Zn, Fe a Cu, vitamíny, nukleotidy, prebiotika (frukto-oligosacharidy, manno-oligosacharidy), extrakt z brusinek, taurin.


 


AnalýzaMetabolizovatelná Energie: 4170 kcal/kgBílkoviny 31%, Tuk 19%, Vláknina 2.1%, Popeloviny 6%, Vlhkost 8%, Omega- 6 4.20%, Omega- 3 1.10%, Vit. A 20000 m.j./kg, Vit. D3 1200 m.j./kg, Vit. E 135 m.j./kg, Vápník 1.10%, Fosfor 0.85%, Měď 18 mg/kg, Taurin 0.27%.

DoporučeníExistují dva způsoby podávání krmiva dospělým kočkám, záleží na preferencích konkrétních jedinců:Denní dávku můžete rozdělit na dvě porce - ranní a večerní.Denní dávku kočka dostane celou ráno a krmivo jí je k dispozici po celý den.Zkrmovat můžete granule suché, při prvním způsobu podávání krmiva i zvlhčené vlažnou vodou či vývarem. Zvlhčené krmivo neponechávejte v misce déle než půl hodiny. Krmné dávky v níže uvedené tabulce jsou orientační, platí zde stejná pravidla, jaká jsou uvedena v doporučeních pro výživu psů.Výrobce : Leander International Pet Foods Ltd, Arden Grange, London Road, Albourne, West Sussex, BN6 9BJ. Registered in England No: 03189092 VAT Reg. No: GB 587 4230 19

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

E-shop

Přihlášení

Anketa

Jaké krmivo dáváte svému mazlíčkovi?