TiskEmail
5266_photo_77047

Arion Dog Original Adult Active All Breeds 12kg

Hodnocení: Nehodnoceno
Cena:
Prodejní cena:808,3 Kč
Výrobce: ARION

Popis produktu

 ARION ORIGINAL Adult Active je kompletní bezlepkové krmivo pro dospělé psy se zvýšeným požadavkem na energii. Speciální složení je přizpůsobeno nutričním potřebám Vašeho psa, podporuje jeho svaly a klouby, aby se významně zlepšila jeho vitalita.

Arion Original Active je perfektní volbou pro Vašeho sportovního psa. Tento produkt, s vysokým obsahem živočišných proteinů a energie, je speciálně navržen k poskytnutí extra "paliva" pro pracovní nebo sportovní psy.

Arion Original Active je obohacen o L-karnitin, který zajišťuje rychlé uvolnění energie bez ztráty hmotnosti svalů. Krmení Arion Original Active udrží Vášeho psa aktivním a v perfektní kondici!

 

Ochrana svalů - vysoký obsah živočišných bílkovin obohacených L-karnitinem k udržení kompaktní svalové hmoty psů během intenzivní zátěže a k zajištění  tělesné formy.

Vysoká vytrvalost - speciální složení s vysokým obsahem živočišného proteinu a tuku k podpoře oxidativního metabolismu během zátěže a na zvýšení přísunu energie pro optimální výkon.

Podpora imunity - zvýšené hladiny přírodních antioxidantů vitaminu E, C , β-karotenu a rozmarýnu k ochraně těla před zvyšujím se poškozením buněk volnými radikály během zátěže. 

POUŽITÉ KRMNÉ SUROVINY:

Kuře ( dehydratované 44%), rýže ( 33%), živočišný tuk, hydrolyzovaný živočišný protein, hrách, cukrovarské řízky, pivovarské kvasnice, brambory, hrubá vláknina, minerální látky, sůl, FOS, MOS, semena hroznu, rozmarýn.

 

DEKLAROVANÉ JAKOSTNÍ ZNAKY:

Analytické složky: protein 31%, obsah tuku 21%, hrubá vláknina 2,5%, hrubý popel 7,5%, vápník 1,5%, fosfor 0,9%

Nutriční doplňkové látky/kg: Vitamin A 20000 m.j., vitamin D 1700 m.j., L-karnitin 300 mg, železo 160 mg (síran železnatý monohydrát), měď 19 mg (síran měďnatý pentahydrát), zinek 220 mg (oxid zinečnatý), mangan 10 mg (oxid manganatý), jod 4 mg (jodičnan vápenatý bezvodý), selen 0,3 mg (seleničitan sodný). Antioxidanty povolené v EU.

 

 

E-shop

Přihlášení

Anketa

Jaké krmivo dáváte svému mazlíčkovi?