Krmivo pro psyPLATINUM je jediná plnohodnotná výživa pro psy, která se skládá minimálně ze 70% podílu čerstvého masa. Složena je z přírodní (přirozené) výživy přizpůsobené a odpovídající tomu, čím se ve volné přírodě živí vlci a divocí psi.

Krmivo pro psy PLATINUM je tvořena výhradně z čerstvého masa, v potravinářské kvalitě. Běžné suché krmivo se skládá ze zbytků masa a špatně stravitelných živočišných vedlejších produktů. Tyto byly při teplotách vyšších než 140 stupňů Celsia zpracovány na živočišnou moučku a přidány do krmiva.

Výrobní postup krmiva PLATINUM je jedinečný. Suroviny jsou šetrně upravovány při maximálně 95 stupních Celsia. Vitamíny, tuky, hodnotné, za studena lisované oleje a byliny jsou přimíchávány při pokojové teplotě a tak jsou uchovány v jejich přirozeném stavu bohatém na vitamíny.

Krmivo PLATINUM je psy velmi dobře přijímáno. Kvůli velice šetrné přípravě a šetrnému sušení zůstávají proteiny a chuť čerstvého masa zachovány. Koncentrované vaření se mimo jiné stará o vysoký potenciál chuti a dostatečnou vlhkost krmiva. Z tohoto důvodu je krmivo PLATINUM vhodné právě pro psy, kteří často krmivo odmítají, vhodnou alternativou. Dokonce je vyhledáváno a oblíbeno i psy, kteří ještě nikdy nedostali suché krmivo. U běžných suchých krmiv se chuť krmiva během dvojnásobného zahřívání přes 140 stupňů Celsia silně ztrácí. Mimoto kvalita proteinů rapidně klesá a hodnotné látky se zničí.

Platinum Natural

11126_photo_46842 Hodnocení: Nehodnoceno
Skladové zásoby

Platinum Adult Chicken 1,5kg

 

Prodejní cena:284,0 Kč

Detail zboží

9596_photo_53317 Hodnocení: Nehodnoceno
Skladové zásoby
9008_photo_46844 Hodnocení: Nehodnoceno
Skladové zásoby

Platinum Adult Lamb+Rice 1,5kg

 

Prodejní cena:313,0 Kč

Detail zboží

PLATINUM_Natural_518c7742ef8d1.jpg Hodnocení: Nehodnoceno
Skladové zásoby

PLATINUM Natural ADULT Lamb 30 kg+Doprava zdarma

Jehněčí s rýží pro dospělé psy

Prodejní cena:3528,0 Kč

Detail zboží

Doprava ZDARMA

PLATINUM_Natural_4ef9e0ddcc192.jpg Hodnocení: Nehodnoceno
Skladové zásoby

PLATINUM Natural ADULT Lamb 5 kg

Jehněčí s rýží pro dospělé psy

Prodejní cena:679,0 Kč

Detail zboží

10562_photo_46845 Hodnocení: Nehodnoceno
Skladové zásoby

Platinum Puppy Chicken 1,5kg

 

Prodejní cena:297,0 Kč

Detail zboží

E-shop

Přihlášení

Anketa

Jaké krmivo dáváte svému mazlíčkovi?