Krmivo pro psyPLATINUM je jediná plnohodnotná výživa pro psy, která se skládá minimálně ze 70% podílu čerstvého masa. Složena je z přírodní (přirozené) výživy přizpůsobené a odpovídající tomu, čím se ve volné přírodě živí vlci a divocí psi.

Krmivo pro psy PLATINUM je tvořena výhradně z čerstvého masa, v potravinářské kvalitě. Běžné suché krmivo se skládá ze zbytků masa a špatně stravitelných živočišných vedlejších produktů. Tyto byly při teplotách vyšších než 140 stupňů Celsia zpracovány na živočišnou moučku a přidány do krmiva.

Výrobní postup krmiva PLATINUM je jedinečný. Suroviny jsou šetrně upravovány při maximálně 95 stupních Celsia. Vitamíny, tuky, hodnotné, za studena lisované oleje a byliny jsou přimíchávány při pokojové teplotě a tak jsou uchovány v jejich přirozeném stavu bohatém na vitamíny.

Krmivo PLATINUM je psy velmi dobře přijímáno. Kvůli velice šetrné přípravě a šetrnému sušení zůstávají proteiny a chuť čerstvého masa zachovány. Koncentrované vaření se mimo jiné stará o vysoký potenciál chuti a dostatečnou vlhkost krmiva. Z tohoto důvodu je krmivo PLATINUM vhodné právě pro psy, kteří často krmivo odmítají, vhodnou alternativou. Dokonce je vyhledáváno a oblíbeno i psy, kteří ještě nikdy nedostali suché krmivo. U běžných suchých krmiv se chuť krmiva během dvojnásobného zahřívání přes 140 stupňů Celsia silně ztrácí. Mimoto kvalita proteinů rapidně klesá a hodnotné látky se zničí.

Platinum Natural

11126_photo_46842 Hodnocení: Nehodnoceno
Skladové zásoby

Platinum Adult Chicken 1,5kg

 

Prodejní cena:312,0 Kč

Detail zboží

9596_photo_53317 Hodnocení: Nehodnoceno
Skladové zásoby
9008_photo_46844 Hodnocení: Nehodnoceno
Skladové zásoby

Platinum Adult Lamb+Rice 1,5kg

 

Prodejní cena:338,0 Kč

Detail zboží

PLATINUM_Natural_5184fc315af47.jpg Hodnocení: Nehodnoceno
Skladové zásoby

PLATINUM Natural ADULT Chicken 20 kg+Doprava zdarma

Kompletní krmivo pro aktivní dospělé psy všech plemen s kuřecím masem.

Prodejní cena:2290,0 Kč

Detail zboží

Doprava ZDARMA

10562_photo_46845 Hodnocení: Nehodnoceno
Skladové zásoby

Platinum Puppy Chicken 1,5kg

 

Prodejní cena:312,0 Kč

Detail zboží

E-shop

Přihlášení

Anketa

Jaké krmivo dáváte svému mazlíčkovi?