TiskEmail
22923_photo_86156

Škrábadlo ARGI -Rachel 47x30x30cm šedé 1ks

Hodnocení: Nehodnoceno
Cena:
Prodejní cena:298,9 Kč
Skladem
Výrobce: Allnature s.r.o.

Popis produktu

Škrabadlo pro kočky Argi – Rachel je vhodné pro mazlíčky menších až středních velikostí a díky svým rozměrům se ideálně hodí i do malých bytů. Produkt je velmi stabilní a vyrobený z mimořádně odolných materiálů.

Škrabadlo pro kočky Argi – Rachel je velmi úhledný model, který zabírá málo místa a vypadá skvěle v každém bytě! Základna škrabadla je o rozměrech 30 x 30 cm a je vyrobena z pevné a odolné dřevotřísky. Středem základny prochází sloupek zakončený odpočívadlem, na kterém je zavěšena na gumičce hračka, kterou si vaše kočičky zamilují.

Základna i odpočívadlo jsou potaženy látkou, která má podobnou strukturu jako manšestr. Tento velmi pevný materiál je speciálně vyvinutý tak, aby nedocházelo k jeho mechanickému poškození. 

Sloupek, který se hodí nejen k obrušování drápků, ale i ke šplhání, je ze silného a velmi odolného kartonu. Ten je navíc potažený pásem proti poškrábání a poškození a nedochází u něho, na rozdíl od sisalu, k vytrhávání vláken, takže materiál má mnohem delší životnost.

Barva: šedá

Rozměry: 47 x 30 x 30 cm

Základna: 30 x 30 cm

Celková výška: 47 cm

Odpočívadlo: Ø 20 cm

Hračka: gumičku lze natáhnout do délky 42 cm

1 sloupek: , výška 42 cm

E-shop

Přihlášení

Anketa

Jaké krmivo dáváte svému mazlíčkovi?